Хотел Сириус   ★★★★   Струмица


Хотел Сириус
Сместување во близина

Хотел Сириус
Знаменитости во близина

Хотел Сириус опис

Хотел Сириус се наоѓа во тивка и мирна околина на оддалеченост од 1,5 км од центарот на Струмица. Хотел Сириус е место кое нуди автентична услуга и е уникатно искуство за секоја посета. Нудиме вистинско уживање и возбудување во преубаво уредената градина. На нашите гости им нудиме сигурност и бесплатен паркинг 24 часа обезбеден.

2.75 км оддалеченост од плоштад во Струмица.
точна локација: надморска височина: 247 meters

Хотел Сириус локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Сириус.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Сириус или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Сириус - контактирај онлајн

Хотел Сириус капацитети

капацитети
Базен (надворешен) • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Клима уред • Мини бар • ТВ Сателитска • Телефон • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Сириус контакт инфо

адреса
2400 Струмица
телефон
+389 (0)34 345 141
факс
+389 (0)34 345 143
веб
www.hotel-sirius.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk