Хотел Овче Поче   ★★   Свети Николе


Хотел Овче Поче
Сместување во близина

Хотел Овче Поче
Знаменитости во близина

Хотел Овче Поче опис

За нашите гости може да организираме тури до археолошките наоѓалишта Вила Зора, Ѓаволски Ѕид, манастирот Мала Богородица Ѓуриште, и гостите можат да ја имаат можноста да ја посетат винаријата ЛОВИН АК Џумајлија. Специјалитетите на ресторанот се познати по јагнешкото од Овче Поле, пастрмајлија, пити и други гурмански специјалитети од современата кујна. Организираме и венчавки и други семејни настани.

0.78 км оддалеченост од плоштад во Свети Николе.
точна локација: надморска височина: 280 meters

Хотел Овче Поче локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Овче Поче.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Овче Поче или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Овче Поче - контактирај онлајн

Хотел Овче Поче капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Овче Поче контакт инфо

адреса
Ванчо Ангелов бб, 2220 Свети Николе
телефон
+389 (0)32 440 488
факс
+389 (0)32 440 088
веб
www.hotelovcepole.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk