Montenegro Rivijera

Велес Општина Велес

Akademik Penco Davcev 101 Велес 1400 Општина Велес Македонијаза Montenegro Rivijera

Мотел - Ресторан Монтенегро Ривијера се наоѓа на автопатот кон Велес (во индустриската зона). Мотел - Ресторан Монтенегро Ривијера има конференциска сала и лаунџ соба со капацитет од 250 гости.

176 метриопременост Montenegro Rivijera


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Храна и пијалоци
 • Собна услуга
 • Ручек за носење
 • Ресторан
Бизнис
 • Конференциски/банкет простор
 • Факс/фотокопир
Рецепциски услуги
 • Рецепција 24ч.
 • Експресно пријавување/одјавување
 • Сеф
 • Простор за багаж
Заеднички делови
 • Градина
 • Тераса
Чистење
 • Перална
 • Пеглање
Разно
 • Семејни соби
 • Фустани за невести
 • Звучно изолирани соби
 • Греење
 • Хипоалергични соби достапни
 • Non-smoking throughout
 • Климатизирано
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Транспорт
 • Транспортен сервис (дополнително се доплаќа)
 • Обезбеден паркинг
 • Паркинг на улица
 • Пристапен паркинг
Активности
 • Риболов
 • Пинг понг
Базен и убавина
 • Базен (надворешен, сезонски)

инфо за гости Montenegro Rivijera


зборуваме
 • English
 • Croatian
 • Macedonian
 • Russian
 • Serbian
пријавување
14:00 - 00:00
одјавување
07:00 - 11:00

Плаќање Montenegro Rivijera


 • American Express
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Maestro
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација
 Проверете достапност на соби - Montenegro Rivijera • Минибар
 • Туш
 • Сеф
 • Телефон
 • Клима уред
 • Фен
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Екстра долги кревети (> 2 метри)
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • Тепих
 • Звучна изолација
 • Сервис за будење
 • Аларм

These air-conditioned rooms feature hardwood floors and a private bathroom with shower. They offer cable TV, a seating area, work desk and a refrigerator.


Double може да се резервира мин. цена 45 eur макс. цена 70 eur големина 15 м. кв.

 • Минибар
 • Туш
 • Сеф
 • Pay-per-view канали
 • Телефон
 • Клима уред
 • Фен
 • Фрижидер
 • Маса
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Звучна изолација
 • Дрвен под/паркет
 • Сервис за будење
 • Аларм
 • Трпезарија

This air-conditioned suite features hardwood floors and a private bathroom with spa bath. A wine cabinet, offering a wide selection of wines, and a fridge are also provided. The suite comes with an LCD TV with satellite channels and a sun terrace.


Suite може да се резервира мин. цена 70 eur макс. цена 70 eur големина 28 м. кв. 1 спална

 • Минибар
 • Сеф
 • Pay-per-view канали
 • Телефон
 • Клима уред
 • Фен
 • Фрижидер
 • Маса
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Звучна изолација
 • Сервис за будење
 • Аларм

This air-conditioned suite has wooden floors and a private bathroom with a spa bath. It contains a fridge and a wide selection of wines. In addition, there is LCD satellite TV and a terrace.


Suite големина 28 м. кв. 1 спална

 • Минибар
 • Бања
 • Сеф
 • Pay-per-view канали
 • Телефон
 • Клима уред
 • Фен
 • Hot Tub
 • Фрижидер
 • Маса
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Звучна изолација
 • Дрвен под/паркет
 • Сервис за будење
 • Аларм
 • Трпезарија

This air-conditioned suite features elegant furnishings, hardwood floors and a private bathroom with spa bath. A wine cabinet, offering a wide selection of wines, and a fridge are also provided. The suite comes with an LCD TV with satellite channels and a sun terrace.


Suite може да се резервира големина 8 м. кв. 1 спална

 • Минибар
 • Сеф
 • Телефон
 • Клима уред
 • Фен
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • Влечки
 • ТВ (Кабловска)
 • Звучна изолација
 • Сервис за будење
 • Аларм

These air-conditioned rooms feature hardwood floors and a private bathroom with shower. They offer cable TV, a seating area, work desk and a refrigerator. Please note that extra beds are not available in this room type.


Triple може да се резервира мин. цена 60 eur макс. цена 70 eur големина 25 м. кв. 1 бања


Хотелска мапа и што има во близина на Montenegro Rivijeraво близина


 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 37 km 00:26 NNW
 • PRN Priština
  Priština 148 km 02:08 NW
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 198 km 02:42 SW
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 208 km 02:17 SE
 • INI Nis
  Nis 228 km 02:45 N
 • KSO Kastoria
  Kastoria 242 km 03:26 SSW
 • SOF Sofia
  Sofia 273 km 03:36 NE
 • KZI Filippos
  Filippos 284 km 03:00 S
 • IVG Berane
  Berane 288 km 04:47 NW