Апартмани Коста   ★★   Охрид


Апартмани Коста
Сместување во близина

Апартмани Коста
Знаменитости во близина

Апартмани Коста опис

Сместени во центарот на Охрид, апартманите Коста располагаат со тераси со скара и бесплатен паркинг. Гостите можат да изнајмат велосипеди или да одат на нуркање или да се возат на кајче. Сите поголеми Охридски атракции можат да се разгледаат пеш. Гостите можат да посетат многу кафичи и ресторани кои служат локални јадења во близина. На барање, апартманите Коста можат да организираат бродска тура за разгледување на Охридското езеро.

0.14 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Old town надморска височина: 704 meters

Апартмани Коста локација на мапа


Апартмани Коста - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Коста капацитети

капацитети
Интернет (жичен)
капацитети на собата
Безжичен интернет • Мал фрижидер • ТВ • ТВ Кабелска
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Deutsch Русский Srpski (Српски) Български
плаќања
Американ Експрес Дајнерс Еуро/Мастеркард Виза

Апартмани Коста контакт инфо

адреса
Цар Самоил 26, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 267 243
macedonian-hotels.mk