Вила Момир   ★★★   Охрид


Вила Момир
Сместување во близина

Вила Момир
Знаменитости во близина

Вила Момир опис

Вила Момир се наоѓа на одлична локација за бизнис и туристички патувања во Охрид. Сите соби се со очекувани стандарди за хотел во оваа класа. За одморот и уживањето на гостите, хотелот нуди најразлични погодности и услуги, вклучувајки градина. Со елегантни погодности и гостопримство, гостите во овој хотел со сигурност ќе имаат импресивен престој.

0.33 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 735 meters

Вила Момир локација на мапа


Вила Момир - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Момир капацитети

капацитети
Ресторан • Соби за непушачи • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Мал фрижидер • Мини бар
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Момир контакт инфо

адреса
Боро Шаин 20, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk