Вила Тинс      Охрид


Вила Тинс
Сместување во близина

Вила Тинс
Знаменитости во близина

Вила Тинс опис

22.05 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Ljubanista надморска височина: 723 meters

Вила Тинс локација на мапа


Вила Тинс - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Тинс капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Мал фрижидер • ТВ Сателитска
пријавување
12:00 - 00:00
одјавување
07:00 - 12:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 4 years stays free of charge when using existing beds.
There is no capacity for cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Вила Тинс контакт инфо

адреса
Љубаништа бб, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 283 200
веб
www.vilatins.com
macedonian-hotels.mk