Вила Мина   ★★★★   Охрид


Вила Мина
Знаменитости во близина

Вила Мина опис

Се Наоѓа на Охридското Езеро, оваа шарена вила во Лагадин нуди надворешен базен и Wi-Fi интернет. Вила Мина нуди различни соби и студио апартмани со поплочени подови и модерен мебел. Во сите соби може да се направат топли пијалоци, а некои имаат и целосно опремени кујни. Многу убави поглед на езерото. Појадокот се сервира секое утро. Ужина и пијалоци се служат во кафе-барот на Вила Мина.

7.7 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: надморска височина: 710 meters

Вила Мина локација на мапа


Вила Мина - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Мина капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Базен (надворешен) • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Балкон • Клима уред • Мал фрижидер • ТВ
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Мина контакт инфо

адреса
Лагадин, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)46 270 444
веб
www.vilamina.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk