Апартмани Мисла   ★★   Охрид


Апартмани Мисла
Знаменитости во близина

Апартмани Мисла опис

Мисла апартманите се наоѓаат на самиот влез на Пештани кога се доаѓа од Охрид. Апартманите се сместени во подножјето на Галичица Планина, на 15 метри од обалата на прекрасното Охридско Езеро. Местоположбата на куќата дава прекрасен поглед на Охридското Езеро, особено на зајдисонце. Располагаме со сопствен паркинг простор и безжичен интернет за нашите гости.

9.82 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Pestani надморска височина: 705 meters

Апартмани Мисла локација на мапа


Резервирањето онлајн или контакирањето за Апартмани Мисла е недостапно.
Се извинуваме, но macedonian-hotels.mk нема никаква можност за резервирање или контактирање на Апартмани Мисла.

Апартмани Мисла капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Комплетна кујна • Мал фрижидер • ТВ
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Мисла контакт инфо

адреса
Пештани 6323, Охрид
телефон
+389 (0)76 574 738
факс
+389 (0)46 285 229
веб
www.mislaapartments.com
macedonian-hotels.mk