Вила Борис   ★★★   Охрид


Вила Борис
Знаменитости во близина

Вила Борис опис

Вила Борис е оддалечена 12 км од центарот на Охрид, на самиот брег на охридското езеро. Вила Борис има сопствен паркинг, сопствена плажа со лежалки и чадори, камин, простор со реквизити за деца. Исто така ви нуди разни видови традиционални јадења по порачка: охридска пастрмка, јагула и македонска тава. Располага со 4 апартмани: 2 двокреветни, еден фамилијарен апартман со кујна и еден луксузен апартман.

11.08 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Pestani надморска височина: 695 meters

Вила Борис локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Вила Борис.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Вила Борис или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Вила Борис - контактирај онлајн

Вила Борис капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Сефови • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Клима уред • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Борис контакт инфо

адреса
Пештани 6323, Охрид
телефон
+389 (0)70 227 701
факс
+389 (0)71 343 434
веб
www.villaboris.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk