Кордоски Приватно Сместување   ★★   Охрид


Кордоски Приватно Сместување
Сместување во близина

Кордоски Приватно Сместување
Знаменитости во близина

Кордоски Приватно Сместување опис

Кордоско приватно сместување е сместено во Националниот Парк Галичица, на 100 метри од брегот на Охридското Езеро. Охрид е само на 8 км оддалеченост. Сопствениците можат да организираат традиционални ручеци, локални специјалитети, домашно вино и ракија на барање на гостите. Исто така може да се организираат различни тури и прошетки, како Сафари со магариња и ноќни прошетки со фолк групи.

8.75 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Eleshec надморска височина: 721 meters

Кордоски Приватно Сместување локација на мапа


Кордоски Приватно Сместување - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Кордоски Приватно Сместување капацитети

капацитети
Градина • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Паркинг (надворешен) • Ресторан • Соби за непушачи • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Купатило за сите
пријавување
12:30 - 00:00
одјавување
09:00 - 12:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 3 years stays free of charge when using existing beds.
There is no capacity for extra beds/cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Кордоски Приватно Сместување контакт инфо

адреса
Населба Елешец бб, 6000 Охрид
macedonian-hotels.mk