Апартмани Башоски   ★★★   Охрид


Апартмани Башоски
Сместување во близина

Апартмани Башоски
Знаменитости во близина

Апартмани Башоски опис

Се наоѓа во близина на езерото, на главниот пат во Пештани, 10 км од Охрид. Имаме 5 двокреветни соби, 3 трокреветни соби и 1 апартман (4-5 кревети) со прекрасен поглед на езерото.

11.11 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Pestani надморска височина: 702 meters

Апартмани Башоски локација на мапа


Апартмани Башоски - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Башоски капацитети

капацитети
Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Греење • Мал фрижидер • Работна маса • ТВ • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Башоски контакт инфо

адреса
Наум Охридски 96, Пештани, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)75 660 066
факс
+389 (0)46 285 431
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk