Апартмани Лиле   ★★★   Охрид


Апартмани Лиле
Сместување во близина

Апартмани Лиле
Знаменитости во близина

Апартмани Лиле опис

Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера за престој. Апартманите се со дневни соби, кујна, WC-а, кабловска телевизија и бежичен интернет.

10.68 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Pestani надморска височина: 699 meters

Апартмани Лиле локација на мапа


Апартмани Лиле - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Апартмани Лиле капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Клима уред • Паркинг (надворешен сопствен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Комплетна кујна • Мал фрижидер • Место за готвење • ТВ Кабелска
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Апартмани Лиле контакт инфо

адреса
Наум Охридски 78, 6000 Пештани
телефон
+389 (0)46 285 063
веб
www.apartmanililepestani.com
е-пошта
[email protected].com
macedonian-hotels.mk