Вила Дионис   ★★★★   Охрид


Вила Дионис
Знаменитости во близина

Вила Дионис опис

Вила Дионис се наоѓа во елитната населба Лагадин, на само 10 метри од брегот на Охридското Езеро, 8 км од Охрид. Вила Дионис нуди сместување во дво и трокреветни соби, надворешен базен, сопствена плажа и паркинг за гостите. Вилата се наоѓа веднаш до плажата со одлични ресторан и пицерија.

7.48 км оддалеченост од плоштад во Охрид.
точна локација: Lagadin надморска височина: 700 meters

Вила Дионис локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Вила Дионис.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Вила Дионис или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Вила Дионис - контактирај онлајн

Вила Дионис капацитети

капацитети
Аперитив/Снек бар • Базен (надворешен) • Бар • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Мини бар • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Дионис контакт инфо

адреса
Лагадин, 6000 Охрид
телефон
+389 (0)70 352 878
факс
+389 (0)46 285 535
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk