Хотел Алпина   ★★★★   Маврово


Хотел Алпина
Сместување во близина

Хотел Алпина
Знаменитости во близина

Хотел Алпина опис

Во средината на прекрасниот пејсаж од Маврово, хотел Алпина е најкомфорниот хотел со 4 ѕвезди изграден во планински стил, според Европските стандарди. Собите и ресторанот имаат прекрасна панорамска глетка на ски терените на Биста. Хотелот е идеален за одмор, рекреација и забава за сите генерации. 365 дена: скијање, велосипедизам, пешачење, риболов, лов.

1.61 км оддалеченост од плоштад во Маврово.
точна локација: надморска височина: 1259 meters

Хотел Алпина локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Алпина.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Алпина или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Алпина - контактирај онлајн

Хотел Алпина капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Аперитив/Снек бар • Бар • Греење • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Сауна • Тераса • Џакузи
капацитети на собата
Бања или туш • Мини бар • Работна маса • ТВ Сателитска • Фен
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Алпина контакт инфо

адреса
1256 Маврово
телефон
+389 (0)42 388 024
факс
+389 (0)42 388 028
веб
www.hotelalpinamavrovo.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk