Хотел Срна   ★★★   Маврово


Хотел Срна
Сместување во близина

Хотел Срна
Знаменитости во близина

Хотел Срна опис

Хотел Срна се наоѓа на 1.250 метри на падините на Бистра, на јужниот брег на Мавровското езеро. Нуди бесплатен Wi-Fi пристап и вклучен појадок. Гостите можат да уживаат во Македонските и интернационалните специјалитети во ресторанот на Срна. Хотелот Срна е на само 700 метри од најголемиот и најпопуларниот ски центар во Македонија, со 15 км стази и 14 ски-лифтови. Низ годината, Хотел Срна организира пешачење, планинарење, планински велосипедизам и пешачки тури.

0.73 км оддалеченост од плоштад во Маврово.
точна локација: надморска височина: 1248 meters

Хотел Срна локација на мапа


Хотел Срна - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Срна капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Соби за непушачи • Собна услуга • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Вентилатор • Греење • ТВ • ТВ Кабелска • Услуги
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Срна контакт инфо

адреса
1256 Маврово
телефон
+389 (0)42 388 083
факс
+389 (0)42 388 075
веб
www.hotelsrnamavrovo.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk