Хотел Лоџ Маврово

 • соби 15
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • Плаќање со кредитна картичка
 • review score 8

Општина Маврово и Ростуше, 1.256 - Маврово, Mavrovo Македонија


за Хотел Лоџ Маврово

Хотелот Лоџ се наоѓа во самиот центар на ски-центарот Маврово, неколку метри од трите жичари. Хотелот Лоџ ги нуди сите услуги на еден лускузен ски хотел.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка Плаќање со кредитна картичка 1263 метри Национален парк
опременост Хотел Лоџ Маврово


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Wi-Fi достапно насекаде
Храна и пијалоци
 • Бар
 • Ресторан (а ла карте)
Рецепциски услуги
 • Рецепција 24ч.
 • Менувачница
 • Простор за багаж
Разно
 • Соби за непушачи
 • Греење
 • Non-smoking throughout
Активности
 • Риболов
 • Скијање
 • Планинарење
 • Велосипедизам
 • Простор за ски опрема
 • Измајмување на ски опрема (во објектот)
Чистење
 • Перална
 • Пеглање
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Транспорт
 • Изнајмување на велосипеди (се наплаќа дополнително)
Бизнис
 • Факс/фотокопир

инфо за гости Хотел Лоџ Маврово


зборуваме
 • English
пријавување
12:00 - 17:00
одјавување
08:00 - 10:00

Плаќање Хотел Лоџ Маврово


 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Хотел Лоџ Маврово


 • Twin/Double
 • мин. цена 29 eur
 • макс. цена 54 eur
 • големина 17 м. кв.

This room has a bathroom and satellite TV. • ТВ
 • Телефон
 • Фен
 • Тоалет
 • Греење
 • ТВ (Сателитска)
 • Бања или туш
 • Тепих
 • Сервис за будење
 • Ел. котел

Хотелска мапа и што има во близина на Хотел Лоџ Маврово
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 104 km 01:47 S
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 128 km 01:42 ENE
 • PRN Priština
  Priština 184 km 02:39 NNE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 244 km 04:27 WSW
 • KZI Filippos
  Filippos 245 km 03:45 SSE
 • KSO Kastoria
  Kastoria 246 km 04:06 SSE
 • TGD Podgorica
  Podgorica 292 km 06:08 WNW
 • INI Nis
  Nis 312 km 03:46 NNE
 • IVG Berane
  Berane 323 km 05:15 NNW