Вила Маврово   ★★★   Маврово


Вила Маврово
Сместување во близина

Вила Маврово
Знаменитости во близина

Вила Маврово опис

Сместена во мирното село Никифорово, Вила Маврово е на само 500 метри од брегот на Мавровското езеро. Лесно се пристапува до ски центарот во Маврово, кој е на само 4 км оддалечен. Има бесплатен безжичен интернет. Апартманите во Вила Маврово се опремени со кујна, купатило и сателитска ТВ. Дневните соби имаат и железен шпорет. Вилата поседува и посебен простор за ски опрема, како и скара на терасата.

3.74 км оддалеченост од плоштад во Маврово.
точна локација: Nikiforovo надморска височина: 1253 meters

Вила Маврово локација на мапа


Вила Маврово - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Маврово капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Перална
капацитети на собата
Бања или туш • Греење • Комплетна кујна • Мал фрижидер • ТВ Сателитска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Маврово контакт инфо

адреса
Никифорово, 1230 Маврово
macedonian-hotels.mk