Хотел Радика   ★★★★★   Маврово


Хотел Радика
Сместување во близина

Хотел Радика
Знаменитости во близина

Хотел Радика опис

Хотел Радика ги поседува најлуксузните и најпросторните хотелски соби во Македонија. Комбинирајки современа елеганција, интимен амбиент и сигурен сервис, ресторанот на хотел Радика се бележи со вистинско искуство почестено со вкусот на еклузивните јадења. Специјалниот ресторан „Фузија“ е единствен во Македонија, кој служи микс на Медитеранска и Азиска кујна.

5.78 км оддалеченост од плоштад во Маврово.
точна локација: надморска височина: 1274 meters

Хотел Радика локација на мапа


Хотел Радика - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Радика капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Сефови • Собна услуга • ТВ салон
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Музика/Радио • ТВ • ТВ Сателитска • Телефон • Услуги • Централен клима уред
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Радика контакт инфо

адреса
1256 Маврово
телефон
+389 (0)42 223 300
веб
www.radika.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk