ТЦЦ Хотел Плаза   ★★★   Маврово


ТЦЦ Хотел Плаза
Сместување во близина

ТЦЦ Хотел Плаза
Знаменитости во близина

ТЦЦ Хотел Плаза опис

Хотелот се наоѓа на само 10 минути од ски центарот Заре Лазаревски и обезбедува превоз до и од истиот. Ресторанот на хотелот TCC PLAZA – Маврово со капацитет за 80 гости е национален ресторан во кој можете да уживате во специјалитетите на македонската и мавровската регионална кујна. Терасата на ресторанот исто така нуди поглед од кој запира здивот и гарантира прекрасни моменти на уживање.

1.38 км оддалеченост од плоштад во Маврово.
точна локација: надморска височина: 1242 meters

ТЦЦ Хотел Плаза локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за ТЦЦ Хотел Плаза.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на ТЦЦ Хотел Плаза или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

ТЦЦ Хотел Плаза - контактирај онлајн

ТЦЦ Хотел Плаза капацитети

капацитети
Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Безжичен интернет • ТВ Сателитска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

ТЦЦ Хотел Плаза контакт инфо

адреса
1256 Маврово
телефон
+389 (0)42 388 032
факс
+389 (0)42 388 400
веб
www.tccplaza.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk