Хотел Филипов   ★★   Кочани


Хотел Филипов
Сместување во близина

Хотел Филипов
Знаменитости во близина

Хотел Филипов опис

Хотел Филипов е нов, модерен хотел, кој работи од 2008. Располага со 12 модерни соби, опремени со супер брз интернет, сателитскса ТВ, џакузи и други сервиси кои овозможуваат на гостите да си поминат незаборавно. Сето ова, и атрактивната локација, го прави хотелот најпосетуван во регионот. Во овој хотел може да најдете удобно сместување, во топла атмосфера и пријатен амбиент.

3.15 км оддалеченост од плоштад во Кочани.
точна локација: Orizari надморска височина: 356 meters

Хотел Филипов локација на мапа


Резервирањето онлајн или контакирањето за Хотел Филипов е недостапно.
Се извинуваме, но macedonian-hotels.mk нема никаква можност за резервирање или контактирање на Хотел Филипов.

Хотел Филипов капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Сефови
капацитети на собата
Безжичен интернет • Клима уред • Мини бар • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Филипов контакт инфо

адреса
29 Ноември бб, 2300 Кочани
телефон
+389 (0)33 273 388
факс
+389 (0)33 276 688
macedonian-hotels.mk