Хотел Шагал Спа Центар   ★★★   Виница


Хотел Шагал Спа Центар
Сместување во близина

Хотел Шагал Спа Центар
Знаменитости во близина

Хотел Шагал Спа Центар опис

Хотел ШАГАЛ се наоѓа на 4.5 км од Градовите Виница и Кочани. Неговата местоположба и пријатен амбиент овозможува вистински одмор и релаксација во третманите на телото и духот во модерно опремениот Спа Центар. Овој идиличен хотел нуди извонредно пријатни услови за одмор, престој и рекреација. Располага со: 15 двокреветни соби, 3 кинг спални 1 луксузен апартман, со прекрасен видик на Виничко-Кочанската котлина.

3.62 км оддалеченост од плоштад во Виница.
точна локација: надморска височина: 368 meters

Хотел Шагал Спа Центар локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Шагал Спа Центар.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Шагал Спа Центар или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Шагал Спа Центар - контактирај онлајн

Хотел Шагал Спа Центар капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Сауна • Сефови • Тераса • Фитнес центар
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Мини бар • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Шагал Спа Центар контакт инфо

адреса
Превац бб, 2310 Виница
телефон
+389 (0)33 361 165
факс
+389 (0)33 361 165
веб
www.hotelsagal.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk