Хотел Градче      Кочани


Хотел Градче
Сместување во близина

Хотел Градче
Знаменитости во близина

Хотел Градче опис

Природата Ве поканува да дојдете во Хотел Градче; мал хотел во Македонската природа, недалеку од падините на Осоговските планини. Меѓу планинските предели и тивките води на езеро Градче, хотелот овозможува да дојдете во природата и да ги оставите сите Ваши проблеми позади. Хотелот е соодветен за организирање на секакви прослави, семинари, спортски и рекреативни активности.

5.15 км оддалеченост од плоштад во Кочани.
точна локација: надморска височина: 482 meters

Хотел Градче локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Градче.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Градче или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Градче - контактирај онлајн

Хотел Градче капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Соби за непушачи • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Мини бар • ТВ • Телефон
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Градче контакт инфо

адреса
Маршал Тито бб, 2300 Кочани
телефон
+389 (0)33 274 202
факс
+389 (0)33 274 202
веб
www.hotelgradce.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk