Вила Лулу   ★★   Крива Паланка


Вила Лулу
Сместување во близина

Вила Лулу
Знаменитости во близина

Вила Лулу опис

Добредојдовте во нашиот мотел ресторант Вила ЛУЛУ - Вашето место за патување и одмор во Крива Паланка, Македонија. Ви го нудиме мирот и тишината на нашиот град Крива Паланка, природните убавини на Осоговските планини и зачуваниот дух од минатотот од манастирот Св. Јоаким Осоговски. Заедно со комфорот и гостопримливоста на која ќе наидете во нашиот мотел ресторант Вила ЛУЛУ, веруваме дека Вашиот престој ќе биде посебен и незаборавен.

3.32 км оддалеченост од плоштад во Крива Паланка.
точна локација: Pashina Vodenica надморска височина: 689 meters

Вила Лулу локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Вила Лулу.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Вила Лулу или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Вила Лулу - контактирај онлајн

Вила Лулу капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Лулу контакт инфо

адреса
1330 Крива Паланка
телефон
+389 (0)31 372 727
факс
+389 (0)71 267 930
веб
www.villa-lulu.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk