Pamela Hotel

Неготино Општина Неготино

4 Marshal Tito str. Неготино 1440 Општина Неготино Македонијаза Pamela Hotel

Дојдете сами или со Вашата фамилија, останете тука за една ноќ или за цел викенд, престојувајте овде додека сте на бизнис патување или на некоја конференцијата - како и да е Хотел Памела е најдобрата варијанта за Вас.

132 метриопременост Pamela Hotel


Општо
 • Паркинг
 • Миленичиња се дозволени
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
 • Wi-Fi достапно насекаде
Храна и пијалоци
 • Собна услуга
 • Бар
 • Ресторан
Рецепциски услуги
 • Рецепција 24ч.
 • Тури
 • Простор за багаж
Заеднички делови
 • Градина
 • Тераса
 • Заеднички дневен престој
Транспорт
 • Превоз до аеродром
 • Транспортен сервис (дополнително се доплаќа)
 • Превоз до аеродром (дополнително се наплаќа)
Чистење
 • Перална
 • Пеглање
Разно
 • Семејни соби
 • Греење
 • Климатизирано
 • Соби за непушачи
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Забава и семејни услуги
 • Детско игралиште
 • Внатрешно место за играње
 • Детски ТВ канали
Базен и убавина
 • Базен (надворешен, сезонски)
Продавници
 • Минимаркет

инфо за гости Pamela Hotel


зборуваме
 • Bulgarian
 • German
 • English
 • French
 • Croatian
 • Macedonian
 • Serbian
пријавување
14:00 -
одјавување
- 12:00

Плаќање Pamela Hotel


 • Maestro
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Euro/Mastercard
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express
  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација
 Проверете достапност на соби - Pamela Hotel • Туш
 • Клима уред
 • Фен
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Дрвен под/паркет
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Лен

Air-conditioned room with a small seating area and cable TV. The en-suite bathroom is provided with free toiletries and a hairdryer.


Single може да се резервира мин. цена 28 eur макс. цена 75 eur големина 20 м. кв. 1 бања

 • Туш
 • Клима уред
 • Фен
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Дрвен под/паркет
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Лен

Air-conditioned room with a small seating area and cable TV. The en-suite bathroom is provided with free toiletries and a hairdryer.


Twin/Double може да се резервира големина 20 м. кв. 1 бања

 • Туш
 • Клима уред
 • Фен
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Дрвен под/паркет
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Лен

Air-conditioned room with a small seating area and cable TV. The en-suite bathroom is provided with free toiletries and a hairdryer.


Triple може да се резервира големина 26 м. кв. 1 бања

 • Туш
 • Клима уред
 • Фен
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Дрвен под/паркет
 • Гардеробер/Плакар
 • Пешкири
 • Лен

Air-conditioned room with a small seating area and cable TV. The en-suite bathroom is provided with free toiletries and a hairdryer.


Quadruple може да се резервира големина 30 м. кв. 1 бања

 • Туш
 • Клима уред
 • Фен
 • Мини кујна
 • Балкон
 • Фрижидер
 • Дневен престој
 • Free toiletries
 • Тоалет
 • Купатило
 • Греење
 • ТВ (Кабловска)
 • LCD TV
 • Софа
 • Дрвен под/паркет
 • Кујнска опрема
 • Гардеробер/Плакар
 • рерна
 • Рингли
 • Пешкири
 • Лен
 • Трпезариска маса
 • Сепаре

Air-conditioned studio with a balcony, as well as with a seating area, cable TV and functional cooking facilities. The en-suite bathroom is provided with free toiletries and a hairdryer.


Studio може да се резервира големина 40 м. кв. 1 бања


Хотелска мапа и што има во близина на Pamela Hotel