Винарија Попова Кула   ★★★   Демир Капија


Винарија Попова Кула
Сместување во близина

Винарија Попова Кула
Знаменитости во близина

Винарија Попова Кула опис

Хотелот Попова Кула Ви нуди незаборавно искуство со своите 4 уникатни апартмани и 7 двокреветни соби, секоја именувана според сортите вина кои се произведуваат во Попова Кула и декорирана во склад со боите и нијансите на виното. Сите соби имаат и балкон со восхитувачки поглед на прекрасната околина – вистински предизвик за љубителите на природата. Веднаш до рецепцијата во хотелот се наоѓа и нашата продавница за вино и сувенири, во која што можете да ги купите нашите вина и различни подароци.

1.36 км оддалеченост од плоштад во Демир Капија.
точна локација: надморска височина: 180 meters

Винарија Попова Кула локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Винарија Попова Кула.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Винарија Попова Кула или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Винарија Попова Кула - контактирај онлајн

Винарија Попова Кула капацитети

капацитети
Бар • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • ТВ • ТВ Сателитска • Телефон
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Винарија Попова Кула контакт инфо

адреса
Булевар на Виното, 1480 Демир Капија
телефон
+389 (0)43 367 400
веб
www.popovakula.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk