Хотел Уни Палас   ★★★   Кавадарци


Хотел Уни Палас
Сместување во близина

Хотел Уни Палас
Знаменитости во близина

Хотел Уни Палас опис

Хотел Уни Палас нуди 27 соби со луксузни купатила (џакузи), кабловска ТВ, телефон, мини-бар и интернет врска. Хотелот нуди 24 часовна услуга на рецепција, сефови, перална и повеќето соби имаат тераси. Хотел Уни Палас се радува да Ви посака добредојде во хотелскиот аперитив бар, каде можете да уживате во одличната услуга и опуштена атмосфера. За повеќе уживање на нашите гости им е на располагање базенот, фитнес салата и сауната.

0.72 км оддалеченост од плоштад во Кавадарци.
точна локација: надморска височина: 267 meters

Хотел Уни Палас локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Уни Палас.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Уни Палас или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Уни Палас - контактирај онлајн

Хотел Уни Палас капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Аперитив/Снек бар • Базен (надворешен) • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Сауна • Сефови
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • Комплетна кујна • Мини бар • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Уни Палас контакт инфо

адреса
Едвард Кардељ бб, 1430 Кавадарци
телефон
+389 (0)43 419 600
факс
+389 (0)43 419 600
веб
www.unipalas.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk