Хотел Поречки Бисер   ★★   Македонски Брод


Хотел Поречки Бисер
Сместување во близина

Хотел Поречки Бисер
Знаменитости во близина

Хотел Поречки Бисер опис

Хотел Поречки Бисер - бисерот на Поречието во Македонија... Хотелот има 20 луксузни двокреветни соби, 3 сали, просторна тераса, мал базен, фудбалско и ракометно игралиште и приватен паркинг. Сите соби се опремени со мини-бар, сателитска ТВ, купатило и балкон. Хотелот нуди различни можности за нашите гости од рекреација до одмор, семинари или професионални конференции или средби, најразлични веселби и собири.

19.93 км оддалеченост од плоштад во Македонски Брод.
точна локација: Samokov надморска височина: 592 meters

Хотел Поречки Бисер локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Поречки Бисер.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Поречки Бисер или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Поречки Бисер - контактирај онлајн

Хотел Поречки Бисер капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Базен (надворешен) • Бар • Интернет (безжичен) • Конференциска сала • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан • Сефови
капацитети на собата
Балкон • Безжичен интернет • ТВ Сателитска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Поречки Бисер контакт инфо

адреса
Самоков 6335, Мак. Брод
телефон
+389 (0)45 278 300
факс
+389 (0)45 278 043
веб
www.poreckibiser.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk