Мотел Нептун   ★★★   Тетово


Мотел Нептун
Сместување во близина

Мотел Нептун
Знаменитости во близина

Мотел Нептун опис

9.89 км оддалеченост од плоштад во Тетово.
точна локација: Tetovo-Gostivar highway надморска височина: 478 meters

Мотел Нептун локација на мапа


Мотел Нептун - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Мотел Нептун капацитети

капацитети
Бар • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Бања или туш • ТВ
пријавување
12:00 - 12:00
одјавување
12:00 - 12:00
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски Shqip
плаќања
Еуро/Мастеркард Виза

Мотел Нептун контакт инфо

адреса
1213 Жеровјане
macedonian-hotels.mk