Грин Центар Хилтон   ★★★★   Гостивар


Грин Центар Хилтон
Сместување во близина

Грин Центар Хилтон
Знаменитости во близина

Грин Центар Хилтон опис

Хотелот е со европски стил, прекрасно опремен и со услови за пријатни и незаборавни моменти. Исто така, сите престојувања вклучуваат појадок, ручек и вечера во ресторанот на најгорниот спрат на објектот, каде што ќе бидете вчудоневидени од погледот и панорамата на градот Гостивар.

0.32 км оддалеченост од плоштад во Гостивар.
точна локација: надморска височина: 530 meters

Грин Центар Хилтон локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Грин Центар Хилтон.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Грин Центар Хилтон или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Грин Центар Хилтон - контактирај онлајн

Грин Центар Хилтон капацитети

капацитети
Бар • Конференциска сала • Ресторан • Сауна • Фитнес центар • Џакузи
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Мини бар • ТВ Кабелска • Телефон
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Грин Центар Хилтон контакт инфо

адреса
Гоце Делчев, 1230 Гостивар
телефон
+389 (0)42 222 600
факс
+389 (0)42 222 900
веб
www.gchilton.com.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk