Хотел Ројал      Тетово


Хотел Ројал
Сместување во близина

Хотел Ројал
Знаменитости во близина

Хотел Ројал опис

Хотелот и Аква паркот Ројал Ви нудат удобен престој и максимално уживање со својот луксузен ентериер и услугата. Хотелот има 18 луксузно опремени соби и 2 апартмани , опремени со : ТВ, клима, интернет конекција. Хотелот поседува и сопствен паркинг. Ресторанот кој е во склоп на хотелот е со капацитет од 200 гости и во него може да се организираат секаков вид на семејни прослави и бизнис состаноци. Аква паркот работи од 10 - 19 часот.

2.83 км оддалеченост од плоштад во Тетово.
точна локација: надморска височина: 451 meters

Хотел Ројал локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Хотел Ројал.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Хотел Ројал или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Хотел Ројал - контактирај онлајн

Хотел Ројал капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Базен (надворешен) • Бар • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Ресторан
капацитети на собата
Безжичен интернет • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Ројал контакт инфо

адреса
Кликово б.б, 1200 Тетово
телефон
+389 (0)70 209 571
веб
hoteliroyal.blogspot.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk