Сноу Патрол Лоџ

 • соби 12
 • Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка
 • Плаќање со кредитна картичка
 • review score 8

Општина Тетово, 1200 - Тетово, Popova Šapka bb Македонија


за Сноу Патрол Лоџ

Хотелот е одлично место кога барате ски падини, паркинг за гости, ресторан (одлична кујна - локални специјалитети и интернационална кујна), салон со камин, панорамска тераса, место за чување зимска опрема, конференциска сала, можност за организирање на catskiing (групи за 20 луѓе), забави после скијање со Ди Џеј и рок бенд.


Домашните гости можат да резервираат без кредитна картичка Плаќање со кредитна картичка 1690 метри
опременост Сноу Патрол Лоџ


Општо
 • Паркинг
 • Бесплатен паркинг
 • Паркинг (во комплекс)
 • Приватен паркинг
Храна и пијалоци
 • Ресторан
 • Бар
 • Ресторан (а ла карте)
 • Ресторан (бафет)
Заеднички делови
 • Тераса
 • Сончева тераса
Разно
 • Соби за непушачи
 • Семејни соби
 • Греење
 • Non-smoking throughout
Транспорт
 • Превоз до аеродром
 • Транспортен сервис (дополнително се доплаќа)
 • Превоз до аеродром (дополнително се наплаќа)
Активности
 • Скијање
 • Планинарење
 • Велосипедизам
 • Простор за ски опрема
 • Ски школа
 • Непосредно со ски-лифтови
Услуги
 • Интернет
 • Wi-Fi
 • Бесплатно Wi-Fi
Рецепциски услуги
 • Експресно пријавување/одјавување

инфо за гости Сноу Патрол Лоџ


зборуваме
 • English
 • Macedonian
пријавување
12:30 - 19:30
одјавување
07:30 - 12:00

Плаќање Сноу Патрол Лоџ


 • Euro/Mastercard

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • Visa

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизација

 • American Express

  Достапно
  Задолжнителна пре-авторизацијаПроверете достапност на соби - Сноу Патрол Лоџ


Хотелска мапа и што има во близина на Сноу Патрол Лоџ
 • SKP Skopje Alexander the Great
  Skopje Alexander the Great 94 km 01:21 E
 • OHD Ohrid St. Paul the Apostle
  Ohrid St. Paul the Apostle 139 km 02:21 S
 • PRN Priština
  Priština 150 km 02:18 N
 • INI Nis
  Nis 278 km 03:25 NNE
 • TIA Tirana Mother Teresa
  Tirana  Mother Teresa 280 km 05:01 SW
 • KZI Filippos
  Filippos 280 km 04:18 SSE
 • KSO Kastoria
  Kastoria 281 km 04:39 S
 • IVG Berane
  Berane 289 km 04:54 NW
 • SKG Thessaloniki Macedonia
  Thessaloniki Macedonia 322 km 03:45 SE