Гостинска Куќа Боем      Битола


Гостинска Куќа Боем
Сместување во близина

Гостинска Куќа Боем
Знаменитости во близина

Гостинска Куќа Боем опис

1.15 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 603 meters

Гостинска Куќа Боем локација на мапа


Гостинска Куќа Боем - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Гостинска Куќа Боем капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Греење • Купатило за сите • ТВ Кабелска
пријавување
13:00 - 00:00
одјавување
06:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 3 years stays free of charge when using existing beds.
The maximum number of extra beds/children's cots permitted in a room is 0.
миленичиња
Миленичињата се дозволени.
јазици
English Македонски

Гостинска Куќа Боем контакт инфо

адреса
Никола Тесла бб, 7000 Битола
macedonian-hotels.mk