Де Ниро апартмани      Битола


Де Ниро апартмани
Сместување во близина

Де Ниро апартмани
Знаменитости во близина

Де Ниро апартмани опис

Добредојдовте во Хотел Де Ниро! Хотелот се наоѓа во центарот на Битола и нуди 6 соби со двоен кревет, кој се опремени во духот на старо-македонската традиција. Апартманите кои се синоним за луксузна-ексклузивна живеачка, водени кревети и џакузи, мини-бар и други ексклузивни детали прават целосно незаборавен престој во Битола. Истовремено, ресторанот нуди најдобра Италијанска храна во градот. Капацитетот му е 100 места и има летна тераса.

0.26 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 614 meters

Де Ниро апартмани локација на мапа


Резервирањето онлајн е недостапно за Де Ниро апартмани.
Ве молиме, користете ја контакт формата подоле за да го контактирате сопственикот на Де Ниро апартмани или да добиете понуда од нашата туристичка агенција.
Имајте во предвид дека пораката која што ќе ја испратите НЕ се праќа до macedonian-hotels.mk, туку на туристичката агенција LetsGoMacedonia.

Де Ниро апартмани - контактирај онлајн

Де Ниро апартмани капацитети

капацитети
Ресторан
капацитети на собата
Клима уред • ТВ Кабелска
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Де Ниро апартмани контакт инфо

адреса
Кирил и Методиј 5, 7000 Битола
телефон
+389 (0)47 229 656
веб
www.hotel-deniro.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk