Гостинска Куќа Виа   ★★★   Битола


Гостинска Куќа Виа
Сместување во близина

Гостинска Куќа Виа
Знаменитости во близина

Гостинска Куќа Виа опис

0.56 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 612 meters

Гостинска Куќа Виа локација на мапа


Гостинска Куќа Виа - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Гостинска Куќа Виа капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен)
капацитети на собата
Бања или туш • ТВ Кабелска
пријавување
11:30 - 00:00
одјавување
07:00 - 11:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 3 years stays free of charge when using existing beds.
There is no capacity for extra beds/cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Гостинска Куќа Виа контакт инфо

адреса
Елпида Караманди 4, 7000 Bitola
телефон
+389 (0)70 514 958
веб
www.via.mk
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk