Хотел Гала Гарден   ★★   Битола


Хотел Гала Гарден
Сместување во близина

Хотел Гала Гарден
Знаменитости во близина

Хотел Гала Гарден опис

0.43 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 617 meters

Хотел Гала Гарден локација на мапа


Хотел Гала Гарден - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Гала Гарден капацитети

капацитети
Бар • Ресторан • Тераса • Греење • Сефови • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Клима уред • Градина
капацитети на собата
Клима уред • Балкон • Фен • Мини бар • Туш • ТВ • ТВ Сателитска • ТВ Кабелска • Бања или туш • Сервис за будење/аларм • Работна маса • Греење
пријавување
11:00 - 11:00
одјавување
12:00 - 12:00
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Hrvatski Srpski (Српски) Македонски
плаќања
Виза Еуро/Мастеркард Американ Експрес

Хотел Гала Гарден контакт инфо

адреса
Томаки Димитровски 25, 7000 Битола
macedonian-hotels.mk