Хотел Премиер Центар   ★★   Битола


Хотел Премиер Центар
Сместување во близина

Хотел Премиер Центар
Знаменитости во близина

Хотел Премиер Центар опис

Хотел Премиер Центар се наоѓа на 500 метри од главниот плоштад и саат кулата во Битола и е сместен во објект со традиционална фасада. Имаме бесплатен интернет низ целиот хотел. Паркингот е исто така бесплатен. Во нашиот ресторан се служат најразлични јадења. Гостите можат да уживаат во појадокот во кревет, и да нарачаат ручек за носење, доколку се одлучат за историски прошетки низ знаменитостите на Битола.

0.59 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 618 meters

Хотел Премиер Центар локација на мапа


Хотел Премиер Центар - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Хотел Премиер Центар капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Бар • Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Перална • Собна услуга • Тераса
капацитети на собата
Греење • Клима уред • Мал фрижидер • Работна маса • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Хотел Премиер Центар контакт инфо

адреса
Стив Наумов 80, 7000 Битола
macedonian-hotels.mk