Шанти хостел Битола   ★★   Битола


Шанти хостел Битола
Сместување во близина

Шанти хостел Битола
Знаменитости во близина

Шанти хостел Битола опис

0.2 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 619 meters

Шанти хостел Битола локација на мапа


Шанти хостел Битола - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Шанти хостел Битола капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Градина • Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Тераса
капацитети на собата
Балкон • Бања или туш • Греење • Купатило за сите
пријавување
12:00 - 00:00
одјавување
11:00 - 13:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 3 years stays free of charge when using existing beds.
There is no capacity for extra beds/cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Шанти хостел Битола контакт инфо

адреса
Славко Лумбарко 15, 7000 Битола
телефон
+389 (0)47 552 034
факс
+389 (0)77 817 374
веб
www.shantihostel.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk