Мотел ПРЗО      Битола


Мотел ПРЗО
Знаменитости во близина

Мотел ПРЗО опис

1.54 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 591 meters

Мотел ПРЗО локација на мапа


Мотел ПРЗО - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Мотел ПРЗО капацитети

капацитети
Ресторан • Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Мал фрижидер • Безжичен интернет • ТВ Кабелска • Бања или туш • Греење
пријавување
13:00 - 00:00
одјавување
06:00 - 12:00
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Hrvatski Srpski (Српски) Македонски

Мотел ПРЗО контакт инфо

адреса
Индустриска, 7000 Битола
macedonian-hotels.mk