Вила Дијамант   ★★   Битола


Вила Дијамант
Сместување во близина

Вила Дијамант
Знаменитости во близина

Вила Дијамант опис

Вила Дијамант се наоѓа во срцето на Битола, веднаш до црквата Свети Димитрија и нуди удобни соби и ресторан. Во целата вила има бесплатен интернет како и паркинг простор. Во некои од собите има клима уред и балкон. Оваа елегантна и современа градска куќа има и ресторан во кој се служи Македонска кујна заедно со интернационални јадења. Исто така имаме тераса со градина.

0.17 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 616 meters

Вила Дијамант локација на мапа


Вила Дијамант - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Дијамант капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен) • Перална • Ресторан • Тераса
капацитети на собата
Греење • Клима уред • Мини бар • Работна маса • ТВ Кабелска • Туш
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Вила Дијамант контакт инфо

адреса
11 Октомври 4, 7000 Битола
macedonian-hotels.mk