Соби Викторија      Битола


Соби Викторија
Сместување во близина

Соби Викторија
Знаменитости во близина

Соби Викторија опис

ВИКТОРИЈА Ви нуди врвна услуга по најповолни цени. Ексклузивна локација, во строгиот центар на градот на плоштад Магнолија, наспроти Магазата!

0.13 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: надморска височина: 616 meters

Соби Викторија локација на мапа


Соби Викторија - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Соби Викторија капацитети

капацитети
Греење • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен)
капацитети на собата
Бања или туш • Безжичен интернет • Клима уред • Мал фрижидер • Мини бар • ТВ
пријавување
-
одјавување
-
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.

Соби Викторија контакт инфо

адреса
27 Март, 7000 Битола
телефон
+389 (0)47 609 442
веб
www.viktorijarooms.com
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk