Вила Илинден 1903      Битола


Вила Илинден 1903
Сместување во близина

Вила Илинден 1903
Знаменитости во близина

Вила Илинден 1903 опис

5.98 км оддалеченост од плоштад во Битола.
точна локација: Dihovo надморска височина: 839 meters

Вила Илинден 1903 локација на мапа


Вила Илинден 1903 - провери соби, цени и резервирај низ само неколку чекори ...

Вила Илинден 1903 капацитети

капацитети
24 часа услуги на рецепција • Градина • Интернет (безжичен) • Паркинг (надворешен сопствен) • Соби за непушачи • Тераса
капацитети на собата
Бања или туш • Греење • Купатило за сите
пријавување
12:00 - 22:00
одјавување
08:00 - 10:00
деца (дополнителни кревети)
Free! One child under 5 years stays free of charge when using existing beds.
There is no capacity for extra beds/cots in the room.
миленичиња
Миленичињата не се дозволени.
јазици
English Македонски

Вила Илинден 1903 контакт инфо

адреса
Дихово Битола, 7000 Битола
е-пошта
[email protected]
macedonian-hotels.mk